DH&P
Communication

Komunikace, řešení konfiktů, a
management

  • Poskytujeme služby při oslovování veřejnosti a různých zájmových skupin, a při vedení dialogu mezi lidmi odlišných názorů a zájmů. Máme dlouholeté zkušenosti s facilitací porad, diskusních setkání, moderací veřejných projednávání, a mítingů. Pomáháme tlumočit environmentální témata do jazyka lidí, kteří pracují v byznysu, samosprávách a organizacích, které nepřicházejí s ochranou přírody do přímého styku.

 

  • Poskytujeme služby při řešení konfliktů a problémů. Máme zkušenosti s mediací a vyjednáváním. Pro řešení sporů poskytujeme kvalitní mediátory, při vyjednávání můžeme poradit s přípravou a konzultovat v průběhu jednání. Jsme připraveni své klienty při vyjednávání také zastupovat.

 

  • Poskytujeme služby a podporu při řízení organizací. Máme zkušenosti s managementem produktů, procesů a zdrojů, stejně jako s vedením a motivací lidí a podporou týmové spolupráce. Poskytujeme konzultace a tréninkové kursy k těmto tématům, a koučování manažerů a lídrů. Umíme diagnostikovat stav organizací a navrhovat cesty k jejich rozvoji. Jako metodický nástroj používáme teorii vitality.

Vybrané reference

Projekt hledací hry v EVL Havránka a Salabka (2018/2019)

jako inovativní metoda komunikace mezi návštěvníky chráněných území a jejich správci pro Magistrát Hlavního města Prahy. Zde si můžete stáhnout průvodce hrou pro tento questing Po(d)klad pro návštěvníky trojských vřesovišť:
Průvodce hrou k vyplňování na telefonu/tabletu v PDF
Průvodce hrou k domácímu tisku v PDF

Poradenské služby a organizace studijních cest v rámci projektu “Na cestě k posílenému plánování ochrany přírody v jihovýchodní Evropě”

ve spolupráci s Mezinárodním svazem ochrany přírody (IUCN) pro Nadaci MAVA, 2016

Technické a organizační zajištění přípravy webinářů a rozhovorů

pro Fórum ochrany přírody, 2014